At pansiyon hizmetleri

Kulubümüz konumu itibariyle orman sınırında olması sebebiyle, pansiyon atların ormanda arazi gezileri yaparak sıhhatlerini koruyabilmeleri, doğalarına uygun çalışabilmeleri, 2 kapalı(24*60-12*24) bir açık(40*60) manejleri, deneyimli at bakıcıları ve uzman hocaları ile pansiyon hizmetlerini en iyi sunmak konusunda iddialıdır. Manejimiz 24 saat veteriner Erol Öztürk ve ekibinin kontrolünde, Türkiye’nin değerli nalbantları ile anlaşmalıdır.

007

Pansiyon atlar ve at sahipliği kuralları

  1. Atınızın bakımı, çalıştırılması, veteriner hizmetleri, nal çakımı kulup sorumluluğundadır.
  2. Kulüp veteriner Erol Öztürk’ün sorumluluğundadır. At sahipleri herhangi bir veteriner istediklerinde kulüp yönetiminden izin almak durumundadır.
  3. Atınızın sağlığı ile ilgili problem olduğunda yönetim veya at sahibi veterinere haber vermelidir. Kulaktan dolma, yanlış bilgilerle atınıza herhangi bir kişi tarafından müdahale ettirmeyiniz. Acil durumlarda at sahibinin iznini beklenmeksizin kulup yönetimi veteriner çağırır.
  4. Atınızın beslenmesi için gerekli yem ve ot kulup tarafından verilmektedir.. Atınızın beslenmesiyle ilgili konularda kulup yönetimine müracaat ediniz. Takviye yem ve katkılar için veteriner tavsiyesi alınız. Kendi başınıza atınızın yemini arttırmayınız.
  5. Periyodik kurt ilacı uygulamalarında at sahiplerinden ve hocalardan izin alınmadan uygulama yapılır.
  6. Yönetim; Gerekli gördüğünde atınızın ahırını değiştirebilir.
  7. Yönetim; Gerekli gördüğünde atınızın hocasını ve bakıcısını değiştirebilir.020
  8. Yeterli atcılık bilgisi olmayan at sahibi ve binicilerin, at çalıştırılması, engel atlamaları, müsabakalara katılmalarıyla ilgili kararlarda, atların sağlıkları ve binicilerin başlarına gelebilecek kazaları önlemek amacıyla kulüp yönetimi tarafından yapılan önerileri dikkate almaları tavsiye olunur.
  9. Kulüp yönetiminin benimsemiş ve uygulamış olduğu, at ve binici eğitim programı haricinde uygulanan eğitim sistemlerinden dolayı meydana gelecek at sağlığı problemleri, binici kaza ve sorunlarından kulüp yönetimi sorumlu değildir.
  10. Pansiyon ücretlerin her ayın 5’ne kadar peşin ve nakit ödenmesi rica olunur.